پیام گستر چیست؟

نرم افزار پیام گستر، یک محصول نرم افزاری از شرکت تجارت الکترونیک اول، نرم افزاری بسیار جامع است که در 4 بعد بانک های اطلاعاتی، ابزار تبلیغات، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، و مدیریت فروش، موجب رونق و توسعه کسب و کارهای کشور می گردد.

نرم افزار پیام گستر ویرایش ساده، به سفارش شرکت رایان مارکتینگ برای توسعه کسب و کارهای کوچک و کاربران شخصی طراحی شده است و قصد دارد به عنوان یک نرم افزار ساده و کاربردی برای تبلیغات از طریق پیام کوتاه، ایمیل و فکس، به سادگی رسانه های تبلیغاتی مختلف را با بانک های اطلاعاتی معتبر متصل کند. همچنین این ویرایش با مجهز بودن به امکانات پایه مدیریت ارتباط با مشتری از قبیل نمایشگر تماس (Caller ID) و ثبت یادداشت بر روی پرونده مشتری امکانات مناسبی جهت مدیریت بهتر ارتباط با مشتریان را در اختیار آن کسب و کار قرار می دهد. همچنین کاربرانی که ساده ترین و دقیق ترین شکل تبلیغات با پیام کوتاه، ایمیل و فکس را می پسندند، پیام مورد نظر خود را با هزینه کم (76هزار تومان) به گیرنده ارسال می کنند.

نرم افزار پیام گستر از تمام سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری شامل فکس و تلفن، و حتی سیستم های ساده شخصی پشتیبانی می کند. هیچ کدام از نرم افزارهای مشابه به لحاظ کیفیت و قیمت با پیام گستر قابل مقایسه نیستند. مشتریان ما امکانات دلخواه خود را با قیمتی مثال زدنی برای خود فراهم می کنند.

اگر این نسخه ساده پاسخگوی نیاز شما نیست، و قصد دارید از امکانات کامل نسخه های پیشرفته نرم افزار آگاه شوید، می توانید به وب سایت رسمی نرم افزار پیام گستر به آدرس www.PayamGostar.com مراجعه فرمایید.

 

برای خرید پنل های ایمیل و پیامک

همین حالا اقدام کنید!