بانک موبایل مناطق پستی

بانک مشاغل کشوری

در اختیار داشتن بانک موبایل و ایمیل مشاغل کشور، فرصت بسیار خوبی است که با کسب وکارهای معتبر کشور به سادگی ارتباط برقرار کنید. ارسال متون هوشمند از طریق پیامک و ایمیل، راه خوبی است که به کوتاه ترین و مطمئن ترین شیوه، پیام خود را به صاحبان مشاغل برسانید.

بانک موبایل مدیران

این بانک اطلاعاتی، تنها شماره موبایل مدیران استان های مختلف کشور (45/000 موبایل) را در صنایع مختلف در بر می گیرد. از طریق این بانک اطلاعاتی، شما می توانید پیام های خود را بدون هیچ واسطه در اختیار مدیران و تصمیم گیرندگان فعال در کسب و کارهای ایرانی قرار دهید.

بانک موبایل کشوری

ممکن است بخواهید خدمات و محصولات خود را در یک شهر یا استان خاص معرفی کنید. یا یک پیام ویژه را تنها برای شماره های موبایل مردم یک یا چند شهر خاص بفرستید. با کمک این بانک موبایل، شما می توانید یک یا چند شهر را انتخاب کنید و پیام خود را به تمام یا بخشی از شماره های موبایل آن شهر ارسال کنید.

بانک موبایل پزشکان ایران

امکان ارسال پیام کوتاه به بانک موبایل پزشکان کشور به تفکیک تخصص(40/000 موبایل).
شما می توانید تنها متخصصین یک حوزه مانند چشم پزشکی، دندانپزشکی و ... را به عنوان گیرنده پیام کوتاه خود انتخاب کنید.

بانک موبایل مناطق پستی

یک راه مناسب برای ارسال دقیق تر پیام به بخشی از شماره های موبایل یک شهر، این است که بانک مناطق پستی آن شهر را در اختیار داشته باشید. با توجه به شماره های موبایل موجود در مناطق پستی مختلف، شما می توانید مخاطبان خود را از نظر جغرافیای دقیق تر انتخاب کنید. یعنی دقیقا به بخش هایی از شماره های موبایل یک شهر پیام خود را ارسال کنید که در منطقه خاصی قرار دارند.
در حال حاضر، بانک موبایل مناطق پستی شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و رشت در پنل تبلیغات قرار گرفته است.

بانک موبایل مناطق پستی
لیست مشتریان شما

لیست مشتریان شما

علاوه بر بانک های پیشنهادی موجود در این پنل، شما می توانید مشتریان و مخاطبان خود را در دسته بندی های متنوع و دلخواه، در قالب یک لیست منظم داشته باشید.
دیگر نیازی به نگهداری کارت ویزیت های پراکنده و دفتر تلفن شلوغ ندارید. مخاطب خود را با مشخصات اطلاعاتی و ارتباطی (شامل آدرس ایمیل و شماره موبایل) درج کرده و در وقت دلخواه از آنها برای ارسال پیام استفاده کنید.

فایل های اکسل (Excel)

برای ورود مشتریان شخصی خود در پنل، می توانید به طور یکجا از یک فایل اکسل استفاده کنید. اگر از گذشته تعدادی از مشتریان خود را در فایل اکسل نگهداری کرده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که تمامی آنها را به طور یکپارچه وارد پنل تبلیغاتی خود کنید.
علاوه بر ورود از اکسل، می توانید لیست مشتریانی را که در طول زمان به طور دستی وارد پنل کرده اید، به صورت یک فایل اکسل یکپارچه خروجی بگیرید. امکان ورودی و خروجی لیست مشتریان شما در فایل اکسل، باعث ایجاد حداکثر سازگاری با نرم افزارهای دیگر می شود.
قابلیت منحصر به فردی که در این پنل وجود دارد، ارسال پیام به مخاطبان موجود در یک فایل اکسل از درون محیط نرم افزار اکسل است. شما می توانید به تمام شماره های موبایل یا آدرس های ایمیل موجود در یک ستون از فایل اکسل، از داخل نرم افزار اکسل پیامک یا ایمیل ارسال کنید.

اکسل
 

برای خرید پنل های ایمیل و پیامک

همین حالا اقدام کنید!