سوالات متداول

 • مزایای استفاده از خدمات رایان مارکتینگ چیست؟

  برای نخستین بار در کشور، پنل رایان مارکتینگ اطلاعاتی جامع را در کنار ابزارهایی منحصر به فرد به صورت رایگان در اختیار همگان قرار می دهد
  الف – تبلیغات رایان مارکتینگ: شامل ابزار های دقیق و حرفه ای برای طراحی، اجرا و تحلیل نتایج به دست آمده برای انواع کمپین های تبلیغاتی.
  ب – فهرست مشاغل رایان مارکتینگ: شامل جامع ترین و کامل ترین بانک مشاغل ایران با قابلیت جستجوی ساده و پیشرفته

 • چگونه می توان از خدمات رایان مارکتینگ استفاده کرد؟

  اگر حساب کاربری شما فعال باشد، با انتخاب گزینه ی "ورود به سایت" از نوار بالای صفحه، نام کاربری و گذرواژه ی خود را وارد نموده و با مراجعه به تمام قسمت های سایت می توانید از خدمات ما استفاده کنید.
  اگر تا کنون حساب کاربری خود را ثبت نکرده باشید، پس از ورود به پنل، از نوار بالای صفحه روی گزینه ی "ثبت نام" کلیک کنید. در طی چند گام ساده، شما با داشتن یک حساب کاربری می توانید به طور رایگان مانند سایر همراهان رایان مارکتینگ، به شرح فوق از خدمات ما استفاده کنید.

 • در صورت فراموشی گذرواژه یا از دست دادن ایمیل فعال سازی، چگونه می توان از خدمات اول استفاده کرد؟

  با انتخاب گزینه ی "ورود به سایت"، در صفحه ی مورد نظر لینک هایی برای فراموشی گذرواژه و همچنین ارسال مجدد ایمیل فعال سازی در نظر گرفته شده است که با کلیک بر روی آنها می توانید گذرواژه یا ایمیل فعال سازی را مجددا در اختیار بگیرید.

 • خدمات تبلیغاتی پنل رایان مارکتینگ از چه رسانه هایی پشتیبانی می کند؟

  کاربرانی که از پنل رایان مارکتینگ استفاده می کنند دو پنل پایه و پیشرفته را برای اجرای کمپین های مختلف پیام کوتاه (SMS) و پست الکترونیک (Email) در اختیار می گیرند.

 • خدمات تبلیغاتی پنل رایان مارکتینگ با چه قیمت و تعرفه ای عرضه می شود؟

  استفاده از پنل های پایه و پیشرفته در پنل رایان مارکتینگ کاملا رایگان است. ارسال پیام کوتاه فارسی و انگلیسی با کمترین مبلغ نسبت به رقبا (و با وجود کیفیت متمایز در خدمات) با حداقل 50000 ریال امکان پذیر است و با توجه به میزان استفاده از این خدمات از 158- 135 ریال برای پیام کوتاه فارسی تغییر می کند. در بخش افزایش موجودی در صفحه ی سوابق مالی حساب کاربری خود می توانید جدول تعرفه و همچنین قیمتی که با توجه به اعتبار حساب شما در محاسبه ی هزینه های شما منظور می شود را مشاهده کنید.

 • چگونه می توان اعتبار حساب کاربری را برای استفاده ی بیشتر از خدمات تبلیغاتی افزایش داد؟

  برای شارژ اعتبار حساب خود با مراجعه به بخش افزایش موجودی در صفحه ی سوابق مالی حساب کاربری خود، سه شیوه ی پرداخت را مشاهده می کنید. پس از حداکثر 24 ساعت از زمان پرداخت، افزایش اعتبار شما در صورت تایید انجام می گیرد:
  الف – پرداخت اینترنتی: در هر ساعت شبانه روز می توانید از طریق اینترنت بانک و حساب های متصل به شبکه ی شتاب، مبلغ مورد نظر خود را برای افزایش اعتبار حساب کاربری خود به شماره حساب معلوم شده در قسمت افزایش موجودی واریز کنید. با وارد کردن مشخصات رسید پرداخت خود در بخش افزایش موجودی، اطلاعات شما از سوی سایت در نوبت تایید پرداخت قرار می گیرد.
  ب – از طریق عابر بانک ها: با استفاده از تمام کارت بانک های عضو شبکه ی شتاب و مراجعه به دستگاه های خود پرداز بانک ها، می توانید مبلغ مورد نظر خود را برای شارژ حساب کاربری، به شماره کارت معلوم شده در قسمت افزایش موجودی واریز کنید. با وارد کردن مشخصات رسید پرداخت خود در بخش افزایش موجودی، اطلاعات شما از سوی سایت در نوبت تایید پرداخت قرار می گیرد.
  ج – از طریق مراجعه به بانک ها: با مراجعه به هرکدام از شعبه های بانک های ملت و پاسارگاد، می توانید مبلغ مورد نظر خود را برای شارژ حساب کاربری، به شماره حساب قید شده در قسمت افزایش موجودی واریز کنید. با وارد کردن مشخصات فیش پرداخت خود در بخش افزایش موجودی، اطلاعات شما از سوی سایت در نوبت تایید پرداخت قرار می گیرد.

 • چطور می توانیم از فضای تبلیغات در پنل رایان مارکتینگ برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنیم؟

  با مراجعه به حساب کاربری خود در پنل رایان مارکتینگ، در بخش دارایی های من، امکان انتخاب و خرید فضای تبلیغاتی دلخواه شما برای مدت محدود وجود دارد.

 

برای خرید پنل های ایمیل و پیامک

همین حالا اقدام کنید!