پنل ایمیل مارکتینگ -ویژگی ها و قیمت

ارسال ایمیل هوشمند

با استفاده از ابزار های پیشرفته پنل ارسال ایمیل رایان مارکتینگ، می توانید با بهره گیری از قابلیت متن هوشمند ایمیل های ارسالی خود را برای هر یک از مخاطبان سفارشی کنید و تکی یا انبوه برای مخاطبان و مشتریان خود ایمیل های مختلفی را ارسال نمایید. از جمله می توانید نام یا سایر اطلاعات مخاطبان را در متن یا موضوع (subject) ایمیل خود درج نمایید.
به این ترتیب هر مخاطب با دریافت پیامی از شما که نام خودش را در آن می بیند، احساس صمیمیت و ارتباط بهتری با پیام خواهد داشت و اثربخشی ایمیل های ارسالی شما ارتقا می یابد.

ارسال زمان دار ایمیل- مناسبتی

با استفاده از ابزار های پنل ارسال ایمیل رایان مارکتینگ، می توانید برای مخاطبان و مشتریان ایمیل های زمانبندی شده ارسال نمایید. ممکن است بخواهید در زمان های مختلف، برای گیرندگان دلخواه، ایمیل ارسال کنید. با استفاده از پنل ارسال ایمیل رایان مارکتینگ، شما می توانید از قبل ایمیل مورد نظر را نوشته و زمان بندی های دلخواه خود را تعیین کنید. سیستم به صورت خودکار ایمیل شما را در یک روز خاص (مانند روز تولد)، یا به صورت هفتگی و ماهانه که تنظیم کرده اید، به نام مخاطب برای وی ارسال می کند. به این ترتیب شما فقط شاهد اجرای دقیق برنامه ها هستید!

 

گارانتی اسپم نشدن ایمیل

در پنل ارسال ایمیل رایان مارکتینگ شما تضمین ارسال پیام به اینباکس inbox مخاطب را دارید. از مهمترین معیارهای انتخاب پنل ارسال ایمیل، دقت به این نکته است که ایمیل های ارسالی باید در صندوق پیام (Inbox) گیرندگان وارد شود، نه در پوشه هرزنامه (Spam)!
در این پنل شما با اطمینان خاطر می توانید ایمیل های متعددی به مخاطبان خود ارسال کنید و مطمئن باشید که در پوشه هرزنامه (Spam) وارد نمی شود. این مساله برای دریافت کنندگان پیام شما بسیار حائز اهمیت است و در اثربخشی ایمیل شما نقش اساسی دارد

امکان لغو دریافت ایمیل unsubscribe

در پنل ایمیل می توانید به گیرنده ایمیل این حق انتخاب را بدهید که برای دریافت و عدم دریافت ایمیل های شما تصمیم بگیرد. در انتهای ایمیل های ارسالی از شما، یک لینک وجود دارد که با کلیک بر روی آن، دیگر به آن گیرنده ایمیلی ارسال نمی شود.
برای بسیاری از سرویس دهندگان ایمیل مانند یاهو (Yahoo)، جی میل (Gmail)، هات میل (Hotmail) این مساله بسیار مهم بوده و یک معیار مهم برای اسپم (Spam) نشدن ایمیل های ارسالی شما به حساب می آید.

 

ردیابی رفتار دریافت کننده ایمیل

شما به عنوان فرستنده ایمیل، حق دارید از نتیجه ارسال پیام های خود باخبر شوید. با استفاده از این پنل، زمانی که ایمیلی ارسال کنید، در قسمت نتایج به شما گزارش داده می شود که چه کسانی ایمیل را باز کرده ،و از میان آنها چه کسانی لینک های درج شده درون ایمیل را باز کرده اند.
آگاهی از اینکه افراد مختلف چه رفتاری نسبت به ایمیل ارسالی دارند، باعث می شود که برای هر دسته از مخاطبان، برنامه مناسبی تدارک ببینید.

پیام تشکر باز کردن ایمیل

با استفاده از این خدمت منحصر به فرد، هرگاه که یکی از مخاطبان شما، ایمیل ارسالی از طرف شما را باز کند، یک پیامک با متن دلخواه به گیرنده ارسال می شود. تجربه نشان می دهد که دریافت این پیامک برای کسی که ایمیل ما را باز می کند بسیار جذاب بوده و اثر ذهنی مثبتی در ارتباط با شما ایجاد می کند.

 

گزارشات نموداری ارسال ها

پس از اجرای هر برنامه ایمیل، نتایج برنامه به صورت یک گزارش جامع نموداری در اختیار شما قرار می گیرد
شما با داشتن این تحلیل متوجه می شوید که چه تعداد از آدم ها ایمیل شما را دریافت کرده اند و چه کسانی ایمیل شما را در صندوق پیام خود بازکرده اند و چه کسانی بر روی لینک درون ایمیل ارسالی شما کلیک کرده اند و از صفحه مورد نظر شما بازدید کرده اند.

 

پلن ها و قیمت ها

ویژگی های عمومی

* ایجاد دفترچه تلفن از مشتریان و مخاطبان
* ارسال هوشمند به دفترچه تلفن
* ارسال زماندار
* ارسال به بانک مدیران
* طبقه بندی مشتریان در گروه های مختلف
* ارسال هوشمند به Excel
* گزارشات ارسال ایمیل
* هزینه ارسال هر ایمیل 70 ریال
* ورود و خروج اطلاعات از Excel
* ارسال تکی و گروهی
* ارسال به بانک ایمیل مشاغل
* ارسال نامحدود روزانه

پنل ساده

تومان70.000

 • گزارش تعداد ایمیل های بازشده
 • گزارش تعداد کلیک ها بر روی لینک ویژه
 • قابلیت Unsubscribe
 • گزارش تعداد ایمیل های بازشده

پنل ویژه

تومان100.000

 • تمامی قابلیت های پنل ساده
 • ارسال خودکار مناسبت ها و ایام
 • ارسال بر اساس تاریخ تولد مشتریان
 • خبرنامه

پنل  حرفه ای

تومان150.000

 • تمامی قابلیت های پنل ویژه
 • وب سرویس های ارسال و دریافت
 • تشکر باز کردن ایمیل با پیامک
 • تعیین هر From دلخواه
 

برای خرید پنل های ایمیل و پیامک

همین حالا اقدام کنید!