ارتباط با ما

درباره رایان مارکتینگ

رایان مارکتینگ ارائه دهنده ابزار کامل و پیشرفته ارسال اس ام اس و ایمیل انبوه تبلیغاتی، با تاکید بر نوآوری و تحقق ایده های نوین در تبلیغات اینترنتی است. هدف رایان مارکتینگ، ارائه خدمات و محصولات نرم افزاری پیشرفته و کم هزینه برای توسعه دسترسی و کاربرد ابزار های نوین تبلیغاتی برای کاربران می باشد. پنل تبلیغاتی رایان مارکتینگ به دلیل برخورداری از ویژگی هایی چون: "بانک جامع طبقه بندی اطلاعات کسب و کار ها، قابلیت زمانیندی و سفارشی سازی ایمیل ها و پیامک های ارسالی، عدم spam شدن پیام و قابلیت بکارگیری متن هوشمند" توانسته است به ارزشمند ترین دارایی ها که همان اعتماد و وفاداری مشتریان است دست یابد. باور داریم آن هنگام که خدمات و محصولات رایان مارکتینگ، از یک سو رضایت و خرسندی کاربران را فراهم آورد و از سوی دیگر نیاز ها و خواسته های مشتریان ما را برآورده سازد، نه تنها پایان راه نیست، بلکه آغاز راه ما در حفظ و جلب اعتماد مستمر مشتری و تامین نیاز ها و خواسته های جدید آن هاست. به همین دلیل معیار موفقیت خود را موفقیت مشتریان و کاربرانمان می دانیم و به این باور می بالیم

 

پنل ایمیل مارکتینگ

 

با پنل ارسال ایمیل رایان مارکتینگ، تبلیغات اینترنتی خود را هوشمند کنید. شما قادر هستید با استفاده از امکانات پنل پشرفته رایان مارکتینگ، ایمیل تبلیغاتی خود را متناسب با ویژگی های گیرنده پیام ارسال نمایید. بهره گیری از بانک ایمیل طبقه بندی شده رایان مارکتینگ و ارسال تبلیغات هدفمند برای مخاطبان این امکان را برایتان فراهم می آورد تا ایمیل ها را برای گروه های مختلفی بر اساس جنسیت، شغل، سن، شهر و ... در زمانیندی های مورد نظر ارسال کنید.
همچنین می توانید پس از ارسال ایمیل انبوه خود، گزارشات دقیقی از دریافت کنندگان ایمیل و بازخورد آن بدست آورید و اطمینان داشته باشید، ایمیل های شما هرزنامه (spam) نخواهند شد.

پنل اس ام اس

 

با استفاده از ابزار های پیشرفته رایان مارکتینگ، اثربخشی پیامک هایتان را ارتقا دهید. شما با بهره گیری از پنل ارسال اس ام اس رایان مارکینگ قادرید به راحتی برای بانک مخاطبان خود یا برای هر یک از بانک های اطلاعاتی طبقه بندی شده رایان مارکتینگ، به صورت کاملا شخصی سازی شده بر اساس جنسیت، شغل، سن، شهر و ... در زمان یندی های مورد نظر، اقدام به ارسال پیام کوتاه کنید. استفاده از ویژگی های هوشمند رایان مارکتینگ موجب می شود پیامک هایتان کاملا هوشمند شده و متناسب با ویژگی های مخاطبانتان سفارشی شوند. امکان ارسال پیام از خطوط ثابت، مگفا و ... از ویژگی های منحصر به فرد رایان مارکتینگ می باشد.

فرم تماس

 
پیام شما با موفقیت ارسال شد.
  •  
  •  
  •  

اطلاعات تماس

آدرس

تهران - تهران - پونک بلوار میرزا بابایی - بعد از چهار راه عدل - ساختمان اسپیناس - طبقه 5 غربی
کد پستی: 1476863815
ایمیل : info@rayanmarketing.com
تلفن : 02144426007
فکس : 02144420075

 

 

برای خرید پنل های ایمیل و پیامک

همین حالا اقدام کنید!